Biłgoraj

Mieszkanie na wynajem

Opis nieruchomości

Do wynajęcia

Przytulne, w pełni umeblowane mieszkanie dwupokojowe

2 pokoje, pow. 36,44 m2, III piętro

ul. Polna 3B, m. Biłgoraj


 

Położenie i okolica:

Mieszkanie znajduje się w atrakcyjnej i spokojnej okolicy przy ul. Polnej. Położone jest w pięciokondygnacyjnym budynku wielorodzinnym, zarządzanym przez wspólnotę mieszkaniową. Korzystna lokalizacja zapewnia wygodę codziennego życia – w niedużej odległości znajduje się centrum miasta, a w bezpośrednim sąsiedztwie dostępna jest pełna infrastruktura: Technikum Leśne, kościół, liczne sklepy i markety, punkty usługowe, urzędy oraz park sprzyjający rekreacji i wypoczynkowi.
Dodatkowym atutem jest duży parking przed budynkiem oraz znajdujący się tuż obok przystanek komunikacji miejskiej, co zapewnia doskonałe połączenie z pozostałymi częściami miasta.

Mieszkanie:

  • eleganckie, przytulne mieszkanie o pow. użytkowej 36,44 m2,

  • funkcjonalny układ pomieszczeń: salon z aneksem kuchennym, sypialnia z wyjściem na balkon, łazienka z WC oraz przedpokój,

  • ogrzewanie gazowe z kotłowni usytuowanej w piwnicy,

  • ciepła woda z boilera elektrycznego,

  • okna PCV, 

  • na podłogach w pokoju - panele, w kuchni, łazience i przedpokoju – płytki,

  • kuchnia w pełni umeblowana i wyposażona w nowoczesny sprzęt AGD: lodówkę, piekarnik, płytę gazową, kuchenkę mikrofalową, okap oraz zmywarkę,

  • sypialnia wyposażona jest w duże łóżko, komodę, na której stoi TV, szafkę nocną oraz szafę, która zapewnia maksymalne wykorzystanie przestrzeni oraz pozwala na uporządkowanie odzieży,

  • balkon stanowi idealne miejsce na poranną kawę lub wieczorny odpoczynek na świeżym powietrzu,

  • w łazience znajduje się prysznic oraz pralko- suszarka, co znacząco podnosi komfort codziennego użytkowania,

  • czynsz do wspólnoty mieszkaniowej - ok. 420 zł/msc,

  • możliwość wynajęcia mieszkania wyłącznie na podstawie umowy najmu okazjonalnego,

  • minimalny okres najmu – 12 miesięcy,

  • wymagana jest kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu,

  • mieszkanie dostępne „od ręki”.

     

1600 zł/msc + czynsz do wspólnoty + prąd wg zużycia



 

Zadzwoń i zapytaj o szczegóły! Zainteresowała Cię ta nieruchomość?
Zapraszamy na prezentację po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.

Oferta bez prowizji od Najemcy, dostępna wyłącznie w biurze Furmanek - Kancelaria Nieruchomości  – profesjonalna obsługa rynku nieruchomości - region biłgorajski, Roztocze, Lubelszczyzna, Podkarpacie.

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły oferty

Symbol oferty FUR-MW-1687
Powierzchnia 36,44 m²
Powierzchnia użytkowa 36,44 m²
Liczba pokoi 2
Piętro 3
Rodzaj budynku budynek wielorodzinny
Standard
Stan lokalu do wprowadzenia
Okna PCV
Balkon jest
Dojazd asfalt
Otoczenie centrum miasta

Lokalizacja

Podobne oferty

oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Biłgoraj

mieszkanie na wynajem

Biłgoraj
2 pokoje 38,50 m2 46,75 zł/m2

Napisz do nas

Proszę wypełnić to pole
Proszę wypełnić to pole
Proszę wypełnić to pole
Proszę wypełnić to pole
Trwa wysyłanie...